Analist: Bu 3 Altcoin Nisan’da Diğerlerine Nal Toplatacak!

Kripto para piyasası büyük oranda Bitcoin’in performansına bağlı hareket ediyor. Çünkü, lider kripto paranın piyasa hakimiyeti hala çok yüksek. Bununla birlikte, BTC’den daha iyi performans gösterme potansiyeli olan güçlü tokenler de yok değil. Kripto analisti Tiago Amaral, Nisan için güçlü boğa sinyalleri veren 3 altcoin projesine dikkatleri çekiyor.

ALGO: Altcoin bir “Golden Cross” oluşturdu!

Algorand (ALGO), merkezi olmayan, kripto para ve akıllı sözleşmeler için kullanılan bir protokol. Proof-of-Stake (PoS) algoritması olan Pure PoS (PPoS) ile çalışır. Ayrıca, PoS ile ağ güvenliği ve blok üretimi için konsensüs sağlar. ALGO fiyatı bu yıl %17 arttı. Altcoin fiyatının 4 saatlik grafiği, EMA çizgileri arasında bir “Golden Cross” oluştuğunu gösteriyor.

Altın Haç, kısa vadeli EMA’nın uzun vadeli EMA’nın üzerine çıktığı bir boğa sinyalidir. Bu doğrultuda, uzun vadeli büyümeyi gösterir. Eğer boğa trendi devam ederse, Algorand’ın direnci olan 0,32 doları test etmesi mümkün. Ayrıca, bunun ardından Nisan ayında 0,41 dolarlık bir direnci test etmesi muhtemel. Bu, ALGO’nun büyük bir boğa koşusuna hazırlanabileceğini gösteriyor.

ALGO 4H Fiyat Grafiği ve EMA Çizgileri. Kaynak: TradingView.

GT: Token ivme kazanıyor

GateToken (GT), Gate.io borsa platformunda kullanılan bir hizmet tokeni. GT holderları, işlem ücretlerini karşılamak, token satışlarına katılmak, özel özelliklere ve promosyonlara erişim sağlamak ve indirimlerden ve ödüllerden yararlanmak için tokenı kullanıyor. Altcoin geçtiğimiz ay %98,10 oranında değer kazanarak 10 dolar fiyatına ulaştı. GT’nin 4 saatlik grafiği boğa eğilimi gösteriyor. Ayrıca, 20, 50, 100 ve 200 dönemlik EMA’lar artan bir şekilde sıralanıyor. Bu durum güçlü bir momentum olduğun işareti.

Fiyatlar, bu dönemlerin üzerine çıkıyor ve fiyat mumları 20-EMA’nın üzerinde kalıyor. Bu, alıcıların pazara girdiğini gösteren bir trendi teyit ediyor. GT’nin eski ATH seviyesi olan 12,83 doları test etme potansiyeli yüksek. Teknik işaretler ve piyasa aktivitesi, GT için yakın ve orta vadede parlak bir görünüm sağlıyor. Bu da potansiyel kazançların devam edeceğini gösteriyor.

GT 4H Fiyat Grafiği ve EMA Çizgileri. Kaynak: TradingView.

CAKE: ATH seviyesine ulaşma yolunda!

PancakeSwap, kullanıcıların kripto para ticareti yapabileceği, stake ve farming yoluyla ödüller kazanabileceği, piyangolara katılabileceği ve yönetim seçimlerinde söz sahibi olabileceği merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformu. BNB Chain üzerinde çalışıyor. Ayrıca, düşük işlem maliyetleri ile hızlı işleme vurgu yapıyor. CAKE kendi yerel tokeni.

CAKE geçtiğimiz ay %48,54 artış kaydetti. Ancak 2021 Nisan ulaştığı ATH’sinin hala %89,42 altında duruyor. Bu da CAKE’in büyümek için daha çok yeri olduğunu gösteriyor. Altcoin fiyatı 5,03 dolar direncine yakın. Fiyatın bu seviyeyi geçmesi durumunda boğa trendinin uzaması mümkün. Tokenin, 7,71 dolarlık hedefe ulaşmadan önce birkaç direnç seviyesini aşması gerekiyor. Bu yüzden, yatırımcıların her bir direnç seviyesinde boğa trendinin gücünü test edileceğini bilmesi gerekiyor.

CAKE 4H Fiyat Grafiği ve EMA Çizgileri. Kaynak: TradingView.

Makaledeki görüşler ve tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x